~Opis fabuły~

Go down

~Opis fabuły~

Pisanie by Polska on Sro Cze 26, 2013 9:54 pm

Tu macie opis fabuły...Proszę się z nim zapoznać żeby wiedzieć co i jak.

Więc są sobie nasze państewka....

Pewnego razu personifikacje obudziły się w jednym domu.Co się stało? Nikt tego nie wie.... Wszyscy znają inną wersję wydarzeń...Każdy pamięta coś innego...Nikt się z nikim nie zgadza i nikomu nie można ufać.Każdy patrzy podejrzliwie na innych. Ale w głosie wszystkich czuć strach i zwątpienie... Niepokój opanował już wszystkich. Postanowili wyjść na dwór i rozejrzeć się. Szli długą wąską alejką i jakie było ich zdziwienie gdy na końcu dróżki rozciągał się wielki kamienny mur pokryty bluszczem. Postanowili przejść się wzdłuż muru, Ale ten nie miał końca zataczał wielkie koło wokół domu i całego ogrodu. Zabrało im to kilka godzin a i tak nigdzie nie znaleźli bramy. Kilka z personifikacji postanowiło przebić ten mur aby zrobić drogę ucieczki. Znaleźli w piwnicy kilof i postanowili go wypróbować. Jednak okazało się że, wielokrotne i mocne uderzanie w niego nic nie daje. Wywołało to u nich jeszcze większy niepokój. Ciągle mieli wrażenie że ktoś ich obserwuje. Nagle Ameryka obrócił się i popatrzył na dom. Zadawało mu się że, przez chwilę, widział na najwyższym piętrze w oknie parę czerwonych oczu. Zrezygnowani wrócili do domu. Mur był za wysoki żeby na niego wejść...Dla pewności jeden z nich postanowił przejść się wokół domu i znaleźć coś co mogło by im pomóc. Na tyłach domu była drabina sięgająca aż do dachu. Wszedł na górę. Gdy był na górze zobaczył niezwykły widok. Za murem, aż po sam horyzont widać było morze. Zupełnie jakby dom stał na samotnej wyspie. Państwo zeszło z dachu i pobiegło oznajmić to reszcie.

Waszym zadaniem na fabule jest po prostu żyć tak jak nigdy nic. Wiem że to niemożliwe, bo to wcale nie jest wolność. Cały czas ktoś was obserwuje. Jest to strażnik tego domu i poniekąd wasz opiekun. Kto was tam ściągnął i po co? Na te pytania odpowiedź musicie znaleźć sami.

Słuchajcie! Jeśli ktoś zginie- jak wiadomo państwo to jednak państwo, nie tak prosto je zabić, jednak w przypadku jego śmierci na 24h jest wykluczone z rozgrywki fabularnej, później odradza się i rozgrywka trwa dalej! Postać nie pamięta jednak jak zginęła, ani szczegółów starcia. Pamięta, że została pobita/skaleczona. Zdarzenia wymazują się do tego stopnia, by postać nie była świadoma że umarła, a tylko straciła przytomność.

Co do Leo...Tak, jest on potrzebny do fabuły!

I to chyba wszystko, dziękuję c:
avatar
Polska
Władza!
Władza!

Liczba postów : 77
Join date : 24/06/2013
Age : 100
Skąd : Z twojej szafy

Zobacz profil autora http://this-is-hetalia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach