Pokój ekscentrycznego artysty~

Go down

Pokój ekscentrycznego artysty~

Pisanie by Kugelmugel on Pon Wrz 08, 2014 4:05 pm

Pokój Kugla.
Co może się kryć za drzwiami nierozgarniętego artysty?
Pokój Kugla jednak jest czysty i zadbany, nie patrząc przy tym na ściany, które wyglądają jak po wojnie na farby. Dosłownie
Na kolor ścian w tym pokoiku składają się wielkie różnobarwne plamy i rysunki. Ot pokój dzieciaka. Pod ścianą obok starej komody stoi rozłożona sztaluga, która jak widać po jej stanie liczy sobie kilka dobrych lat.
Pod wielkim oknem stoi dwuosobowe łóżko, które dla kugla jest zdecydowanie za wielkie.
W pokoju przy jednej ze ścian, stoi też wielka stara szafa, do zmylenia przypominająca tą z Opowieści z Narni. Stara, z wyrzeźbionymi bokami. Czasami w nocy chłopak ma wrażenie, że słyszy z niej dziwne odgłosy i mógłby przysiąc, że widział jak się coś w niej ruszało. jednak jest to najpewniej efekt bardzo bujnej wyobraźni młodego artysty.
Szafa jednak nie jest mu za bardzo potrzebna, ponieważ swoich rzeczy ma niewiele i większość, np. pędzle, farbki i niektóre ubrania trzyma w komodzie, bo po prostu tak mu wygodniej.
A szafę trzeba poddać egzorcyzmom. Tak więc pokój Kugla nie jest jakiś szczególnie oryginalny, nie licząc ścian, które zupełnie nie pasują do staroświeckiego umeblowania.
avatar
Kugelmugel

Liczba postów : 7
Join date : 11/11/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach